dsc_7008

Příprava na SŠ

Čekají Vás přijímací zkoušky na Střední školu, či gymnázium? Připravte se na ně se sebejistotou! 

 

Přijímací zkoušky na gymnázium nebo jakoukoli jinou střední školu jsou první zatěžkávací zkouškou vašeho dítěte na cestě životem. Přijímací řízení prověří nejen znalosti dítěte, ale i jeho psychickou odolnost a schopnost vyrovnat se s trémou a stresem. Připravili jsme pro vás lekce pod vedením lektorů, kteří Vás na přijímací zkoušky připraví, a na kterých si můžete v klidu procvičit své znalosti. Přípravu, kterou 1-minute, z.s. nabízí vycházejí jednak z oficiálních scio testů, tak i z konkrétní podoby přijímačích zkoušek na středních školách a gymnáziích.

Nabízíme přípravu na přijímací zkoušky z Matematiky, Českého jazyka a Angličtiny pro žáky 5., 7. a 9. tříd ZŠ. Výuka probíhá v centru ČB, či u Vás doma.

 

Kde výuka probíhá?

– v centru Českých Budějovic (Žižkova 12, patro 1, kancelář 114)                                                                – výuka z pohodlí Vašeho domova, tj. lektorka přijede za Vámi domů, kde výuka probíhá

 

Jaká je časová náročnost?

– 1 lekce trvá 60 minut                                                                                                                                          – výuka je 1x týdně (1 předmět)

 

Z jakých předmětů Vás připravíme na přijímací zkoušky?

– z Matematiky, Českého jazyka a Angličtiny

 

Pro koho je příprava na přijímací zkoušky určená? 

– pro žáky 5., 7. a 9. tříd Základní školy, připravíme Vás na Střední školy i gymnázia

 

Jak se přihlásit?

– zavolejte nám na tel.: 774 431 196 nebo napište na email info@1-minute.cz, společně vybereme termín, který Vám bude vyhovovat a řekneme Vám bližší informace

 

Jaká je cena? 

Přípravu na přijímací zkoušky si můžete zakoupit v balíčku po 5 či 10 lekcí. Na výuku se můžete přihlásit sami, ve dvou či ve třech. Ceny již od 5 lekcí za 999,- Kč.

 

cenik-priprava-na-prijimaci-zkousky